כנסים, ימי עיון ותערוכות

הפקת כנס או תערוכה כרוכים בניהול מציגים וספקים רבים. אנו מתמחים במתן פתרונות עבור רישום וניהול המציגים; גביית תשלום; הקמות בשטח; אישורים והיתרי בטיחות כמו גם ניהול הבמה והרצאות.

אירועי חברה

אנו מעניקים לחברה מעטפת למכלול האירועים השנתיים. בין אם זו מסיבת פורים; או טקס מצטיינים; ערב שיא; הרמת כוסית; ישיבת הנהלה או כל אירוע אחר לעובדי החברה. בשילוב עם הצוות המנוסה והמקצועי; הבימוי והתוכן; צוותי הרישום והדיילות ומערכת רישום אונליין; הציוד האורקולי ומערכות ההגברה המתקדמות, נפיק את האירוע המוצלח ביותר והבלתי נשכח לעובדי החברה. 

נופשים ואירועי משפחות

כי גם למשפחות של העובדים מגיע ליהנות. אנחנו מציעים מגוון פעילויות, נופשים ואירועים שיתאימו לאופי עובדי החברה שלכם. מסיבה בחוף או בבריכה; נופש בצפון או באילת; טיול אקסטרים או אירוע ערב חגיגי – מתוך מגוון אפשרויות אינסופי, נתאים לכם אירוע או נופש בלתי נשכחים.

ימי גיבוש וכיף

עובדי החברה הם הכוח המניע שלכם! אנחנו מאמינים שחשוב לשבור את שגרת העבודה ולרגש את העובדים עם יום גיבוש חוויתי – טיול מרתק; סתלבט על החוף; פעילות אקסטרים; תחרות בין מחלקות או פעילות העשרה. אנו נדאג לארגן לעובדים שלכם את היום הכי מרגש וכיפי שיש!

 

דילוג לתוכן