ענת לפיד

מנהלת רווחה / Cisco Systems

"רציתי להודות לכם שוב על הפקת אירוע פורים יחיד במינו לסיסקו ירושלים אתמול. כרגיל הצלחנו שוב לחדש ולהפתיע את העובדים הן בפעילויות והן בכיבוד שהוגש ותגובות העובדים בהתאם. האירוע עבר ללא שום תקלות הן בהקמה והן בפירוק וכמובן לאורך כל האירוע. אין די מילים להביע את תחושת הביטחון שיש בעבודה אתכם שכל אירוע יעבוד כפי שתוכנן ללא תקלות.

להתראות באירועים הבאים."

רביד שיינברג

אחראית שיווק / Ham-let

בשם כל הצוות בהמ-לט, אני מבקשת להודות לכם על ארגון וניהול היומיים של כנס המפיצים בצורה מושלמת. הארגון והתיאום המוקפדים, תוך שימת דגש על כל פרט ולו הקטן ביותר, והכל בצורה נעימה ושלווה, חברו ליומיים כיפיים בהם כל האורחים שלנו נהנו מאוד ולקחו עימם חוויה מיוחדת במינה.

תודה רבה ומקווה להתראות שוב בקרוב.

אורית לוי

/ טקדה ישראל

היה אירוע יוצא מן הכלל, מושקע, עם חשיבה גדולה על כל הפרטים הקטנים. אני חייבת לציין, שאני שמחה שהצלחתי לצאת מאזור הנוחות שלי עם ספקים קבועים ולפתוח את הדלת בפניכם (ומסתבר שהדלת בעצם נפתחה גם בפניי) כי למדתי לראות עד כמה מוכשרים ומקצועיים אתם. התגובות על יום המשפחות עדיין מהדהדות כאן בחלל המשרד ובבתים, החיוך עדיין מרוח על הפנים של כולם.

תודה מכל הלב על הכל,

אתם נהדרים!!! לחיי התחלות חדשות!

מכל ה- ♥

אילאיל

Administrative Manager / Incapsula

" מוני, צבר וצוות איוונטיקו המדהימים! איזה תענוג היה לעבוד אתכם על טיול החברה של אימפרבה-אינקפסולה. כמה רוגע ושלווה שאתם משרים ולעומת זאת האירוע מתוקתק ומוקפד מא' ועד ת', בלי פשרות ובלי עיגולי פינות. קלעתם בול למה שחלמנו והפקתם לנו אירוע שהיה הצלחה מסחררת. מחכה בקוצר רוח לתכנן אתכם את האירוע הבא! תודה ענקית, אילאיל "

דילוג לתוכן