הפקת אירועים בספריה

  רוצה לקבל פרטים? נא להשאיר פרטים ונחזור אליך בהקדם!

  בחמש השנים האחרונות אנו רואים כי עולם האירועים עבר שינוי מהפכני, בעיקר מאז שהחל משבר הקורונה הבלתי צפוי. מסתבר כי בתקופה זו, מערכת החינוך בשיתוף מלא עם העיריות והמוצעות המקומיות מעודדות ניהול לצד הפקת אירועים בספריה האזורית של כל עיר או יישוב. לאירועים מהסוג הזה יש כמה מטרות:

  1. לעודד ולגרום לכמה שיותר מבוגרים וילדים לקרוא ספרים – לקריאת ספרים קשת רחבה של יתרונות כמו שיפור תהליכים קוגנטיביים, חיזוק היצירתיות והדמיון, הגברת הידע הכללי ועוד.
  2. חיזוק הקהילתיות וגיבוש – בשנה האחרונה התרחקנו מהקרובים לנו ונפגשנו איתם בעיקר דרך הזום. המטרה עכשיו היא להחזיר את הקהילתיות ולגבש בין חברי הקהילה. ברגע שמפיקים אירועים קטנים בספריה כמו ימי הולדת, חגיגות קטנות של חגים, שעת סיפור לילדים אחר הצהריים וכדומה, הדבר יוצר מפגשים יזומים וזה כמובן זמן מדהים לאינטרקציות ישנות וחדשות גם יחד.
  3. החזרת הספריה לפעילות מלאה – רובנו עברנו לקרוא את הספרים, הסיפורים והשירים דרך האינטרנט וזה גרם לספרים האותנטיים להעלות אבק. מנוי בספריה מהווה דרך מופלאה להשאיל ספרים מבלי להוציא כסף, דרך שקצת כולנו שכחנו וזה הזמן להחזיר את תרבות הספריה לעולם שלנו.

  במידה ואתם גרים באותו אזור ויש לכם מנוי בספריה המקומית, כחלק בלתי נפרד מהאירוע תוכלו להשאיר ספרים למגוון של מטרות ובשלל תחומים. ספרי ילדים, ספרי לימוד, ספרי מדע, ספרי מחקר, רומנים, ספרי מתח ועוד. את הרעיון למיזם הפקת אירועים בספריה הציע בין היתר גם הסופר אורי אלטר ומאז אנו שמים לב לעליה בביקוש להפיק אירועים בספריה. כל מה שאתם צריכים לעשות הוא לפנות למחלקת חינוך ותרבות בעיריה או ברשות המקומית אליה אתם שייכים ולבדוק איך ניתן להפיק אירוע בהתאם לצרכים שלכם.

  כחלק מהאירוע ניתן לשריין ציוד לאירועים להשכרה כגון כסאות, שולחנות ועוד, ואף להזמין שירותי קייטרינג לאירוע מהנה ומושלם.

   רוצה לקבל פרטים? נא להשאיר פרטים ונחזור אליך בהקדם!

   You may also like

   Leave a comment

   דילוג לתוכן